Nowy agregat prądotwórczy

Nasza jednostka w ostatnich dniach otrzymała nowy agregat prądotwórczy Heron EGM 55 AVR-1 o mocy 5,5kW.

Oto niektóre parametry urządzenia:
Liczba faz: 1
Napięcie / częstotliwość: 230 V/50 Hz
Moc maksymalna / znamionowa: 5,5 kVA/5,0 kVA
Współczynnik mocy: 1
Natężenie znamionowe: 21,7 A/230 V
napięcie DC: 12 V
Natężenie znamionowe DC: 8,3 A/12 V
Klasa izolacji: B
Obudowa: IP23
Rozmiary (wys.×szer.×dł.): 57 × 69 × 52 cm

Urządzenie to pozwoli naszym druhom zasilać wszystkie urządzenia elektryczne potrzebne w czasie akcji ratowniczej, a w szczególności zestaw ratownictwa technicznego Holmatro i najaśnice oświetleniowe.

W zamian za sfinansowanie zakupu, nasza jednostka przekazała agregat prądotwórczy 2,2 kW Ochotniczej Straży Pożarnej Jaworzynka-Centrum na przekazany w ostatnim tygodniu pojazd gaśniczy Mercedes, gdzie będzie zapewniał zasilanie elektryczne dla najaśnic.

Dodaj komentarz