Wypadek drogowy – Istebna Zaolzie

W dniu 22.07.2012 o godzinie 12.40 PSK w Ustroniu zadysponowało 2 zastępy z naszej jednostki do wypadku drogowego w Istebnej-Zaolziu. Po dojeździe na miejsce strażacy ustalili że pojazd osobowy typu kombi znajduje się w korycie rzeki Olzy, na dachu, osoby poszkodowane opuściły pojazd przed przybyciem naszej jednostki.
Niezwłocznie przystąpiono do zabezpieczenia terenu, odpięcia akumulatora, jeden zastęp zajął się osobami poszkodowanymi do czasu przybycia pogotowia ratunkowego, a pozostali druhowie przystąpili do usuwania pojazdu z koryta rzeki.

Po zakończeniu działań teren i pojazd zostały przekazane policji.

W działaniach uczestniczyły: 2 zastępy OSP Istebna-Centrum, 1 zastęp JRG PSP Ustroń, zespół S Istebna/CPR Cieszyn, 1 patrol policji.

Dodaj komentarz