Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze (Wisła 2014)

za4 W sobotę 20 września w Wiśle na terenie Klubu Sportowego „Wisła” odbyły się Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których brały udział również dwie nasze drużyny. Rywalizacja w zawodach odbywała się wspólnie  z druhami z miasta Wisła (zawody są organizowane na przemian  w Istebnej i Wiśle) w imprezie brały udział drużyny MDP z OSP Istebna-Centrum, OSP Koniaków Centrum,OSP Wisła Centrum, OSP Wisła Jawornik oraz młodzieżowa drużyna z czeskiego miasta Hukvaldy.  W klasyfikacji Gminy Istebna w dziewczynach startowała tylko jedna drużyna  z Koniakowa natomiast w grupie chłopców wystartowały trzy drużyny. Pierwsze miejsce zajęli chłopcy z OSP Koniaków, drugie miejsce zajęła chłopców z naszej jednostki a trzecia była drużyna mieszana chłopców i dziewczyn też z naszej MDP. W wiślańskiej rywalizacji wygrała drużyna z OSP Wisła Jawornik przed OSP Wisła Centrum.

Nagrody wręczali Przewodniczący Rady Gminy Istebna Jan Gazur i Burmistrz Miasta Wisła pan Jan Poloczek. Komisji sędziowskiej przewodniczył mł. kpt. Adrian Zygmański. Na zawodach obecni byli także przedstawiciele ZOG ZOSP RP w Istebnej druh prezes Józef Czepczor, druh komendant gminny Stanisław Legierski i naczelnik OSP Istebna-Centrum dh Michał Kohut.

W najbliższą sobotę nasza drużyna weźmie udział w Powiatowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się w Chybiu (rozpoczęcie zawodów o godzinie 9:00).

za1

zaza5

Więcej:https://plus.google.com/u/0/photos/+MarekByrtuspsp/albums/6062557201786221521