Przekaż 1% -akcja 2018

1%  pomoc, która Cię nic nie kosztuje, a wpływa na Twoje bezpieczeństwo!!!

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej Istebna-Centrum dziękując za dotychczasowe wsparcie ponownie zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców Gminy Istebna oraz wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć naszą jednostkę o przekazanie 1%  na rzecz Związku OSP RP, a wskazując jako cel szczegółowy naszą jednostkę środki te wspomogą nasze stowarzyszenie.

Przypominamy 1% to jedna setna części podatku dochodowego, którą podatnik może przekazać wybranej przez siebie Organizacji Pożytku Publicznego.
Jeśli sam nie wskażesz, komu przekazać 1% podatku, nikt nie zrobi tego za Ciebie. Twój 1% trafi do budżetu państwa. My zachęcamy Cię abyś wspomógł działalność naszej jednostki,  a tym samym zadbał o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

sposób wypełnienia deklaracji:

1procent2013

Dodaj komentarz